نتیجه ماموگرافی

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
flower
کاربر جدید
کاربر جدید

نتیجه ماموگرافی

پست توسط flower »

با سلام و عرض احترام و تشکر فراوان ازمطالبی که از طریق سایت در اختیار ما قرار می دهید. من ماه دی 91 ماموگرافی انجام دادم که نتیجه ان را براتون قبلا نوشتم ولی جهت اطلاع مجدد ذکر می کنم :
there are nonspecific foacl nodular increased densities in left lateral part which show no suspicious features on focal compression magnification view;
no spiculated massis seen--no gross distortion is seen -- nosuspicious microcalcification is evident=

که شما فرمودید جای نگرانی نیست ولی باتاکید دکترم 6 ماه بعد سونو انجام دادم به نتیجه زیر 5 تیر ماه92
بfibroglandular tissue-subcutaneous and retromammary fat layers appear normal
no evidece of cystic or solid mass or echo distortion is noted- no significant axillary lymph node is seen

ولی با اینحال در آخر گفته شده که یک ماموگرافی 6 ما بعد از آخرین ماموگرافی انجام دهم می خوام نظر شما را بدونم با توجه به اثرات ماموگرافی آیا لازم است با توجه به نتایج بالا بازهم مامو انجام دهم مگه نتیجه ماموگرافی ام خطرناکه

در ضمن 41 سالمه 2 تا فرزند دارم و سابقه در فامیل نزدیک ندارم
بازهم از کمکهای فکری شما وهمکارانتون متشکرم و تنها ازخداوند برایتان سلامتی و عمری طولانی و با عزت ارزومندم

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام به شما دوست عزیز

با توجه به گزارش ماموگرا فی هایتان، جای نگرانی نیست. ولی اینکه چرا توصیه به انجام مجدد آن در 6 کاه آینده شده را نمی توان بدون در اختیار داشتن عکس مامو و نیز معاینه سینه ها نظری داد. پس با نزدیکترین پزشک متخصص پستان برای معاینه و بررسی عکسهای مامو گرافی مشورت کنید.
موضوع جدید ارسال پست