سونو

سوالات خود را در مورد سرطان پستان در این قسمت وارد کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
9102890
کاربر جدید
کاربر جدید

سونو

پست توسط 9102890 »

باعرض سلام وخسته نباشیددرسونوی مجددکه انجام دادم نوشته شده:درسونوی انجام شده باپروب سطحی مولتی فرکانس ازهردوبرست نتایج زیرحاصل شد:افزایش ضخامت واکوزنسیته بافت فیبروگلندولاربه شکل منتشرmottledدرهردوبرست مطرح کننده benign breast changesمشهوداست.درساعت1برست راست به فاصله3cmازنیپل تصویرکیست مولتی لوبوله به ابعاد8*15mmرویت شد.درساعت12برست راست تصویرتوده هتروزن به ابعاد22*10mmرویت شدکه مطرح کنندهfcc patchمشهوداست.درساعت6برست راست به فاصله1cmازنیپل تصویر توده هایپواکوواضح10*7mmودرساعت3برست چپ به فاصله2cmازنیپل تصویرتوده هایپواکو واضح15*7mmرویت شد.سونوی کنترل سه ماه بعدویااندیکاسیون بالینی انجام بیوپسی توصیه میشود.شواهدی به نفعtissue distortionدربرستها یافت نشد.دربررسی نواحی اگزیلاری دو طرف علائمی به نفع لنفادنوپاتی دیده نشد.نظرشمادرباره این سونوگرافی چیست؟روی سینه من به اندازه یک سکه تیره شده وحالت تورفتگی داردایا نشانه توده بدخیم است؟باتشکرازشما

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

سلام دوست عزیز
همانطور که قبلاً هم عنوان کرده بودم شما حتماًباید ، تاکید می کنم باید توسط یک متخصص پستان معاینه شوید و جواب پزشک مربوطه را بطور کامل برای ما ارسال کنید.با توجه به این سونوگرافی و باتوجه به نتایجی که در سوالات قبلی خود ذکر کردید ،بدون مشاهده نظری نمی دهم و تاکیید می کنم به یکی از دو مرکز زیر جهت بررسی مراجعه کنید .
انستیتو کنسر بیمارستان امام خمینی تهران وافع در بلوار کشاورز
ویا
مرکز تحقیقات سرطان پستان
حتماًو لطفاً
موضوع جدید ارسال پست