جواب سونوگرافی

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
ailar
کاربر جدید
کاربر جدید

جواب سونوگرافی

پست توسط ailar »

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بخاطر سایت خیلی خیلی خوب و مفیدتون. واقعا دستتون درد نکنه.
من سئوالی داشتم که خیلی لطف میکنید اگه جواب بدبد
من 31 سال سن دارم و چند وقت پیش به علت وجود برآمدگی در زیر بغل چپ به دکتر مراجعه کردم. در معاینات توسط دکتر مورد مشکوکی مشاهده نشد و دکتر برای اطمینان یک سونوگرافی نوشت.
جواب سونو گرافی :
افزایش اکوژنیسته نسوج فیبروگلاندولر همراه با کیستهای ریز در زمینه فیبروکیستیک پستان ها مشهود است
بارزترین کیست ها در پستان راست در ربع فوقانی خارجی به ابعاد 5*8 mm و 5*6 mm دو تا کوچکتر هر یک به قطر mm5 و در حوالی ساعت 12 پستان راست دو کیست مجاور هم به ابعاد 5*7 mm و 4*6 mm و در ربع فوقانی داخلی دو کیست به ابعاد 6*10 mm و 6*6 mm و در بین ساعت 2 و 3 به قطر 5 mm و در ناحیه تحتانی میانی به قطر 7 mm میباشد.
در پستان چپ علاوه بر کیستهای ریز در زمینه FCC نواحی هیپواکو از جمله در حوالی ساعت 2 به ابعاد 6*10 mm و در ناحیه فوقانی میانی دو تا یکی به ابعاد 7*8 mm و دیگری به قطر 5 mm و دیگری در ربع تحتانی داخلی به ابعاد 8*10 mm میباشند.
یک لنف نود هیپواکو در ناحیه آگزیلری چپ به ابعاد 4*8 mm مشاهده گردید.
بارزترین لنف در ناحیه آگزیلری راست به ابعاد 6*15 mm و در ناحیه آگزیلری چپ علاوه بر ذکر شده قبلی به ابعاد 7*13 mm دیده میشوند
ضخامت پوست طبیعی است.

من یک مقدار ترسیدم. لطف میکنید اگه نظرتونو در باره این سونوگرافی بفرمائید

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام به شما دوست عزیز

با توجه به این سونوگرافی اگر سابقه خانوادگی مثبت نداشته باشید ، می توانید فقط با سونوگرافی کنترل تحت نظر باشید.
موضوع جدید ارسال پست