کیست پستان

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
skygirl_223
کاربر جدید
کاربر جدید

کیست پستان

پست توسط skygirl_223 »

با سلام خانم دکتر
من دختر مجرد 23 ساله هستم که هم اکنون 6 ماهه متوجه شدم که کیست دارم . و در اولین روز احساس درد به دکتر مراجعه کردم و برای من سونوگرافی نوشتن که بدین شرحه:
اکوژنیسیته بافت گلاندولار و رتروگلاندولار و چربی ساب کوتانئوس در پستان ها نرمال می باشد.
تصویر تغییرات فیبروکیستیک منتشر شده در حد mild با ارجحیت در لترال زون پستان راست دیده می شود.
تصویر کانون اکوفری متعدد به قطر 10.8 mm و 6.4/5 mm و 5.3 mm منطبق بر ساعت 9 پستان راست (در اگزیلاری tail ) و کانون مشابه به ابعاد 6.3mm منطبق بر ساعت 9 پستان چپ مطرح کننده کیست های ساده پستان دیده می شود.
تصویر کانون هیپواکو بیضوی با مرکز اکوژن به ابعاد 16.6mm با حدود مشخص منطبق بر آگزیلاری راست مطرح کننده لنف نودراکتیو خوش خیم دیده می شود.
ضخامت پوست پستان نرمال می باشد.
لنفادنوپاتی چپ دیده نشد. solidmass در پستان ها دیده نشد.
سپس یک بسته قرص گل مغربی بود که برای 2 ماه تجویز کردند و پرهیز غذایی که من فقط تا 2 ماه قرص مصرف کردم و بعد آن که 5 ماهی میشه فقط پرهیز دارم. خانم دکتر لطفا پاسخ دهید تا کی پرهیز کنم و چه پرهیزی دقیقا من چه مشکلی دارم و اصلا اینها بر اثر چی به وجود آمدند در من؟

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام

دوست عزیز شما باید سونو گرافی کنترل انجام دهید و معاینه هر شش ماه توسط پزشک داشته باشید.
موضوع جدید ارسال پست