لطفا راهنمایی کنید.

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
noorani2001
کاربر جدید
کاربر جدید

لطفا راهنمایی کنید.

پست توسط noorani2001 »

[size=18][size=12]با سلام
دختری 23 ساله هستم.پنج ماه قبل متوجه توده ای در سینه چپم شدم.به پزشک مراجعه کردم. بعد از انجام سونوگرافی پزشک دستور انجام سونوگرافی را برای 5ماه بعد دادند. امروز بعد از5ماه جواب سونوگرافی مجددی را که انجام دادم گرفتم.به این شرح:
در بررسی سونوگرافیک پستانها باپروب 14-12 مگاهرتز:
اتساع مجاری شیری مطرح کننده تغییرات فیبروکیستیک است.
در پستان چپ در رتروآرئول حدود ساعت 12 توده هیپواکوی mm 4.7*7.2 با حدود مشخص مشهود است.(فیبروآدنوم؟)
دو توده هترواکوی 6.1*8.8 mm و7.9*9.4 mm مجاور یکدیگر با حدود مشخص در رتروآرئول حدود ساعت 9-8 زیر nipple مشهود است. (FCC لوکال ؟ فیبروآدنوم؟)
در ناحیه آگزیلاری راست لنف نود 5.5*17.4 mm مشهود است.
در ناحیه آگزیلاری چپ لنف نود 6.6*11.7 mm مشهود است.
لنف نودها دارای ساختار آناتومیک غیرطبیعی نمی باشند.
در هنگام تحقیق در مورد فیبروآدموم با سایت خوب شما آشنا شدم. خانم دکتر لطفا من را راهنمایی کنید. در حال حاضر در تهران دانشجو هستم.آیا شما در تهران هستید؟ من چطور میتونم برای معاینه خدمت شما برسم؟ خیلی نگرانم.لطفا آدرس تون رو برام بفرستین.[/size][/size]

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام خدمت شما دوست گرامی

از اینکه عضو سایت ماشدید خوشحالیم.شما می توانید آدرس مر کز پستان را از صفحه اول سایت در اختیار داشته باشید ولی جهت اطلاع شما :رشت - میدان صابرین- بلوار نماز - بالای فروشگاه سناتور - ساختمان جرجانی ورودی A - طبقه دوم تلفن :7729865

شما دوست عزیز عنوان نکردید که چه داروهایی مصرف می کنید.اگرمعاینه شده اید و بیماری شما قطعا" فیبروآدنوم و یا فیبرو کسیت باشد نگران نباشید .ولی کنترل 6 ماهه را حتما"داشته باشید و می توانید با ما در تماس باشید.
موضوع جدید ارسال پست