دردقلبی یادردناشی ازکیست؟

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
qqq
کاربر جدید
کاربر جدید

دردقلبی یادردناشی ازکیست؟

پست توسط qqq »

باسلام خدمت خانم دکترعزیز
من دختری22ساله هستم که از8ماه پیش درطول روزگاهی دچارتپش ناگهانی ویک لحظه ای قلب میشوم وتقریباازهمان موقع گاهی نیزدرطول روزدرد سینه چپ هم دارم که ماهیت این دردبسیارمختلف است بیشترازنوع فشاری است گهگاه نیزسوزش ویاخارش است همچنین درنزدیک گردن تاچانه درسمت چپ نیزگاهی درداحساس میکنم به متخصص قلب مراجعه کردم معاینه واکوسالم بودوفرمودندکه به خاطراسترس است یک دوره پروپرانولول10 روزی 2عددمصرف کردم که تاثیری نداشت تست ورزش هم نوشتندکه هنوزانجامش نداده ام
تااینکه چندروزپیش متوجه توده ی سفتی درپستان چپ شدم وبه جراح عمومی مراجعه کردم ایشان فرمودندکیست خوشخیم است سونوگرافی نوشتندکه گزارش آن به شرح زیراست
درارزیابی پارانشیم پستان چپ تصویرتعدادی(7-8)کانون توده کیستیک سونولوسنت ساده درموقعیت ساعت2تا3لترال برست چپ دیده میشود که اقطاربزرگترین انها10*14 م م درعمق 5م م ازسطح پوست اندازه گیری شدوlapآگزیلاری مشهودنیست
دکتربرایم ویتامینEوایبوبروفن تجویز کردند
1-میخواستم ببینم که چگونه میتوانم بفهمم که دردی که شرح دادم آنژین صدری است یامربوط به کیست هااست؟
2-دکتربه میزان1ماهویتامینEنوشتندوفرمودندبامصرف آن کیستهاکوچک خواهندشد آیانیازبه اقدام درمانی دیگری نیزهست یانه؟
3-فیبروادنومااست یافیبروکیستیک؟

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام خدمت شما
اگر در سونو گرافی ماهیت توده کیستیک اعلام شده, باید کیست باشد ولی اگر در عرض یک ماه بهبود نیافت و یا تغییری نکرد حتما" به مرکز ما برای ادامه درمان مراجعه کنید.
موضوع جدید ارسال پست