راهنمایی

سوالات خود را در مورد سرطان پستان در این قسمت وارد کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
asena
کاربر جدید
کاربر جدید

راهنمایی

پست توسط asena »

باسلام وخسته نباشید
من نیاز به راهنمایی شما دارم وخواهشا کمکم کنید
خواهرمن شش ماه قیل ازناحیه کمر درد شدیدی داشت بطوری که نمیتوانست به تنهایی بایستد وهمه فکر میکردن که دیسک کمرداره وچند ماهی بود پریود نمیشدبعد ازمراجعه به پزشک وآزمایشات گوناگون علت بیماریش تشخیص داده نشد بعدازمراجعه به پزشکی درتهران ودرخواست پزشک برای معاینه پستانهایش خودش به پزشک گفته که مدتی قبل فرشی که شسته بوده وبرداشته تا پهن کند افتاده روی سینه اش وسینه اش کاملا کبود شده (که این را ازهمه ماپنهان کرده بود ومیگفت فکرمیکردم خوب میشه)دکتر ایشون رو مامو گرافی کرده وبا سوزن نمونه برداری کرده است به ما میگن دکترگفته هیچ مشکلی نداره وبه زودی خوب میشه وفقط سنه اش عفونت کرده وحالا 6جلسه هست که شیمی درمانی میشود وبه ما گفتن چیزی نیست فقط عفونته وبا چند جلسه شیمی درمانی قابل معالجه هست واینم اضافه کنم تو فامیل درجه 1و2و3 ما هیچ نوع سرطانی نبوده وحالا سوال من از جنابعالی اینه که آیا این درمان برای عفونت سینه هست یا اینا حقیقت رو به ما نمی گن؟آیا احتمال داره سرطان سینه باشه؟آگر سرطانه پس چرا قبل از شیمی درمانی عملش نکردن؟ اینم بگم بعداز شیمی درمانی هم کبودی سینه اش رفع شده یه کم رنگ صورتی داره وهم دردکمرش خوب شده میگه سینه ام کاملا سفتیش رفع شده وتوحموم که معاینه میکنم هیچ توده ای به دستم نمیخوره وونوک سینه اش هم به بیرون برگشته

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

سلام دوست عزیز
اطلاعات شما برای گفتن تشخیص دقیق، کافی نیست
موضوع جدید ارسال پست