تداخل دارویی . کمک . لطفا

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
royaroya
کاربر جدید
کاربر جدید

تداخل دارویی . کمک . لطفا

پست توسط royaroya »

سلام خانم دکتر و خسته نباشید .
تقریبا سه ماهه درد و تیر کشیدن در پستان و زیر بغل دارم . ابتدا سمت چپ و مدتی بعد سمت راست هم به آن اضافه شد .

17 روز است که به خاطر تخمدان پلی کیستیک ال دی میخورم . و همچنین حدودا یک هفته ست که به خاطر خارش واژن معاینه شدم که دکترم مقداری عفونت و زخم دهانه رحم تشخیص داد که قرص سیفیکسیم 400 یک عدد و قرص آزیترومایسین 250 چهار عدد که مصرف کردم و قرص مترونیدازول250 هر 12 ساعت 2 عدد مصرف میکنم .و کرم واژینال کلوتریمازول1% که مصرف میکنم .

---------------
امروز سونوی سینه انجام دادم که جوابش اینه :

اکوپترن بافت فیبروگلاندولر هر دوپستان طبیعی است .
بافت فیبروگلاندولر mottled ( بیانگر prominent tdlu ) در هر دوپستان مشهود است که مطرح کننده fcc است .
در ساعت 12 پستان چپ ناحیه کیستیک به دیامتر 4 میلی متر و در ساعت 2 و 3 پستان چپ ناحیه کیستیک به دیامتر 2 میلی متر مشهود می باشند .
ضایعه فضاگیر solid مشخصی در پستانها دیده نمی شود . در بررسی پوست چربی زیر پوستی و خلف پستان پاتولوژی مشخصی مشهود نیست .
در اگزیلاری چپ لنف نود به اقطار 15*7 میلی متر اوال شکل دارای هیلوم اکوژن با نمای لنف نود راکتیو رویت شد. امتداد بافت هر دوپستان به سمت اگزیلاری با نمای accessory breast مشهود می باشند .
-----
می خواستم نظرتونو بدونم . چه درمانی برای من بهتره ؟ آیا لازمه داروهایی که برای کیست و عفونت و زخم دهانه رحم میخورم و تغییر بدم ؟ میترسم داروهام مخصوصا ال دی دردمو بیشتر کنه .
ممنونم از تون .

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام به شما دوست عزیز

سونوگرافیتان نگران کنندهخ نیست ولی درد می تواند به علت مصرف داروهای هورمونی مانند LD باشد . با پزشکتان مشورت کنید تا داروهایتان را تغییر دهد.
موضوع جدید ارسال پست