کریمی

سوالات خود را در مورد سرطان پستان در این قسمت وارد کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
karimi
کاربر جدید
کاربر جدید

کریمی

پست توسط karimi »

با سلام وخسته نباشید خدمدت شما خانم دکتر من بلاخره چند روز پیش نزد دکتر متخصص زنان رفتم از من سونو به عمل آورد که نرمال بود وهیچ مشکلی نداشت آزمایش هورمونی وچندتا آزمایش دیگه که مشکل نداشتند در معاینه واژینال هم گفت که خونریزی از داخل رحم هست و سرویکس مشکلی ندارد و همچنین گفتند که عفونت هم ندارم.
متخصص زنان وقتی محل درد رو معاینه کرد گفت که ٬ من احتمال میدهم شما در محل اسکار سزارین چسبندگی داشته باشید .
از من پرسید آیا شما درد کششی دارید یا دردی که با فعالیت زیادتر میشه که من گفتم بله ٬ به من مفنامیک اسید و tranexamic acid
داد که داروی دوم جهت کم کردن خون ریزی است . یکروز است که دارو را استفاده می کنم تقریبا خون ریزی قطع شده .
الان همون درد رو که بیشتر حالت سوزشی داره در محل اسکار و دو سه سانت بالا تر دارم ٬ گاهی هم درد زیر شکم دارم .
دکتر به من گفت که بهتره شما با دکتر خودتون که شما رو لاپاراسکوپی کرده مشورت کنید.
شما قبلا به من گفتید که سونو انجام دهم و نتیجه را به شما اطلاع دهم.
با احترام
کریمی

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام به شما دوست عزیز و تاسف از اینکه زودتر قادر به پاسخگویی شما نبودم.امیدوارم طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق تعالی باشد و با تیریک پیشاپیش عید سعید فطر .
در جواب شما باید توضیح دهم که شما می توانید از کپسولهای مسکن ضد التهابی مثل "نوافن" روزی 2 عدد به مدت 10 روز و همچنین شبی نصف قرص "نورتریپتلین 10 میلی گرمی"تا 10 شب مصرف کنید و نتیجه را بعد از دهمین شب به ما اطلاع دهید.
با آرزوی سلامتی برای شما
موضوع جدید ارسال پست