سونوگرافي ازسينه

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
eskandari
کاربر جدید
کاربر جدید

سونوگرافي ازسينه

پست توسط eskandari »

سلام خانم دكتر عزيز. من سون وگرافي وماموگرافيم رو كه گفتين براتون برستم رو از سينه هام فرستادم ولي گفتم دكترم تووضيح نداد شما برام توضيح بدين.شما گفتين كه محل زندگيم روبگم تا يه دكتر خوب براي پيگيري بهم معرفي كنيد:من در شهر جندق كه در منطقه ي خور وبيابانك هست{يكي از شهرستان هاي استان اصفهان }زندگي مي كنم.
من يزد رفتم دكتر برام توضيح نداد فقط گفت توده هست وخوشخيمه. براي شما نوشتم جواب ماموگرافيم وسونوگرافيم را خونديد ولي توضيح نداديد.توروخدابهم بگين چطوره؟چطوري ميشه ازماموگرافي تشخيص داد كه خوشخيم هست يا نه؟در حالي كه سونوگرافي باماموگرافيم جواباش مثل هم نيست وگفتن فرق داره؟
ممنون ميشم برام توضيح بدين.
من سنم 35 ساله وزنم 81 كيلوگرم/2تادختر هم دارم شيرهم بهشون دادم.
درضمن خانم دكتر عزيزم سينه هام رو اگر نوكش روفشار بدم ترشحات سبز مايل به قهوه اي رنگي درميااد ولي خود به خودي نه درصورت فشار دادن.سينه هام هم دردميكنه و تير ميكشه.
سينه راستم هم همون نقطه اي كه تو سونوگرافيم نوشته بود هايپو اكو بااكوژن داخلي درساعت 6پستان راست دردميكنه همش ولي دكترم وقتي معاينه كرد اين قسمت رو پيدا نكرد .تو ماموگرافيم اين قسمت نشون داده نشده درحالي كه سونوگرافي را خيلي دقيق گرفتن.اون خانمي كه ماموگرافي گرفت گفت باز بايد بري سونوگرافي هم بدي فرق دارن باهم ولي دكترم نگفت .
خيلي خيلي ممنونم ازاينكه اينهمه زحمت ميكشيد و باوجود اين همه مشغله حرف هاي مارو هم گوش ميكنيد وجواب ميدين خيلي ممنونم.

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام
عزیزم اینقدر بیهوده استرس نداشته باش و به مرکز مجهزی در تهران که از دوستان ما هستند شما را معرفی می کنم .شما باید حتماً از نزدیک معاینه شوید تا بتوان جواب قطعی داد.
آدرس پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی
تهران - خیابان انقلاب اسلامی - خیابان ابوریحان - خیابان شهید نظری غربی - پلاک 45
تلفن : ۳۳۱۲۳۲۶۴-۳۳۵۲۳۰۶۰
موضوع جدید ارسال پست