انتقاد

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
baran72
کاربر جدید
کاربر جدید

انتقاد

پست توسط baran72 »

[size=12]سلام خانم دکتر من یه انتقادی داشتم که امیدوارم منطقی باشه
من تقریبا همه ی سوال هایی که تو این بخش پرسیده شده بود رو خوندم...به جز روزهای اول تاسیس سایت و انجمنتون که جواب کامل و دقیق به سوال ها می دادین من تو چند صفحه بعدی چنین چیزی ندیدم!!
خود من به شخصه تا حالا چندین سوال ازتون پرسیدم که شاید از یکیش جواب درست گرفتم...شما اگه دقت کنید هر کی هر سوالی پرسیده یا گفتین:
"با پزشک مشورت کن" "با متخصص زنان مشورت کن" "از پزشک معالجت بپرس" "باید پیش پزشک ویزیت بشی"
این که شما پزشک نامبر وانی هستید که وقت ندارید درست...این که بعضی از سوال ها رو نمیتونید تا ویزیت نشدن بیمار جواب بدین درست... اما من یه سوال داشتم کاربرد این انجمن واسه چیه اصلا؟؟
ما که در نهایت باید بریم سوالامون و از پزشکمون بپرسیم پس چرا اصلا اینجا سوال می کنیم؟؟
پاسخ دهیتونم خیلی تاخیر داره...ما برای زود جواب گرفتن میایم اینجا وگرنه پیش پزشک رفتن که کاری نداره اما خیلی وقت ها ما دنبال جواب سریع هستیم اما شما بعد چندین روز یا جواب "با پزشک خود مشورت کنید " به این انجمن میاین
بهتر نیست کمی وقت و ارزش برای ماهایی که میایم از شما مشورت بگیریم گذاشته بشه؟
با تشکر
(شرمنده اگه ناخواسته بی ادبی شد)[/size]

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام
از حسن توجه شما دوست عزیز کمال تشکر را داریم
دوست عزیز بدیهی است که تشخیص بیماری های پستان و سلامت و رضایت بیمار بسیار حائز اهمیت است . در بسیاری از موارد باید حتماً معاینات بالینی انجام شود و تنها در موارد خاص می توان از طریق وب سایت به سوالات پاسخ داد. امیدواریم حساسیت این امر خطیر از جانب شما همراهان همیشگی درک شده باشد.
با تشکر از شما دوست عزیز
موضوع جدید ارسال پست