قرص denazol

سوالات خود را در مورد بیماری های پستان در این قسمت مطرح کنید

مدیر انجمن: dr_nikpouri

موضوع جدید ارسال پست
rozita
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

قرص denazol

پست توسط rozita »

با سلام و احترام
خانم دکتر نیک پوری
من بیمار شما هستم وامروز خیلی نگران و میترسم

در مراجعه به مطلب کیست های من بزرگ شده بود و شما قرص30 عدد denazol را به من دادید. متوجه شدام که این قرص هورمون مردانه را به شدت تشدید می کند. من در زیر چانه و در ناحیه سینه و ....مقدار زیادی مو دارم که قبلاً دکتر به من گفته بود هورمون مردانه من زیاد است. حتی تمایل جنسی من نیز کم است. حالا از مصرف این قرص نگرانم. که تمیل جنسی و قدرت باروری را کاهش و سبب بیشتر شدن موهای زاید من شود و... و به جای اینکه مشکلی از مشکلاتم کم شود افزایش یابد.

آیا ممکن است آن را مصرف نکرده و همان رژیم غذایی را انجام دهم و مرتب ورزش نمایم؟

آیا من به دلیل همان موهای زاید به همراه وجود کیست زیاد در هر دو پستان برای بارداری و شیردهی مشکلی خواهم داشت؟این مطلب در روزنامه نوشته شده بود که بسیار نگرانم کرده

در برخی از سایت ها خواندم که بسته به نوع کیست توصیه می شود سوتین تند پوشید(کیست های بزرگ) یا اصلا نپوشید(کیست های کوچک) به ویژه شب ها! به نظر شما چه سوتینی برای من که هم کیست های کوچک متعدد دارم و هم در هر سینه یک کیست بزرگ 2 سانتی و دو کیست یک سانتی دارم مناسب است؟ موقع ورزش چطور؟ آیا شب ها باید سوتین بیندازم یا خیر؟

ممنون می شم به من کمک کنید من خیلی نگرانم

dr_nikpouri
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط dr_nikpouri »

با سلام
عوارض ذکر شده در مورد این قرص گذرا بوده و از بین خواهد رفت . در هر صورت اگر با خوردن این قرص ها دچار مشکل می شوید میتوانید آن را قطع کنید .

ورزش و رژیم غذایی را ادامه دهید و از سوتین های ورزشی استفاده کنید . شب ها در هنگام خواب سوتین نپوشید .
موضوع جدید ارسال پست